WESPRZYJ naszą inicjatywę odtworzenia Cmentarza
Żydowskiego w Konstantynowie Łódzkim.
Ta strona internetowa ma upamiętniać Żydowskich mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. Będzie istniała dopóty dopóki teren cmentarza nie zostanie odpowiednio oznaczony i nie powstanie na nim pomnik upamiętniający osoby tam pochowane.
Przez siedemdziesiąt siedem lata jakie minęły od wojny, zarówno władze miasta jak również miejscowi religijni i cywilni liderzy nie podjęli żadnej inicjatywy, żeby odpowiednio upamiętnić miejsce cmentarza.
Mamy nadzieje, że przyłączysz się do nas i wesprzesz nasze starania. Chcemy oddać sprawiedliwość tym, którzy sami nie mogą już o nią walczyć. Poprzyj naszą inicjatywę upamiętnienia Żydowskich mieszkańców przedwojennego Konstantynowa Łódzkiego. Przywróćmy temu miastu część jego historii o jakiej zapomniało. 
ODTWORZENIE CMENTARZ ŻYDOWSKIEGO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM
POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY!!!
Naziści osiągnęli swój straszny cel zniszczenia żydowskiej społeczności Konstantynowa Łódzkiego. Zniszczyli ją nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim udało im się zatrzeć pamięć o Żydowskich obywatelach Konstantynowa Łódzkiego w zbiorowej świadomości jego współczesnych mieszkańców. 
ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŹ TERAZ!!!