WESPRZYJ naszą inicjatywę odtworzenia Cmentarza
Żydowskiego w Konstantynowie Łódzkim.
Ta strona internetowa ma upamiętniać Żydowskich mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. Będzie istniała dopóty dopóki teren cmentarza nie zostanie odpowiednio oznaczony i nie powstanie na nim pomnik upamiętniający osoby tam pochowane.
Naziści osiągnęli swój straszny cel zniszczenia żydowskiej społeczności Konstantynowa Łódzkiego. Zniszczyli ją nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim udało im się zatrzeć pamięć o Żydowskich obywatelach Konstantynowa Łódzkiego w zbiorowej świadomości jego współczesnych mieszkańców. 
Przez siedemdziesiąt osiem lata jakie minęły od wojny, zarówno władze miasta jak również miejscowi religijni i cywilni liderzy nie podjęli żadnej inicjatywy, żeby odpowiednio upamiętnić miejsce cmentarza.
Mamy nadzieje, że przyłączysz się do nas i wesprzesz nasze starania. Chcemy oddać sprawiedliwość tym, którzy sami nie mogą już o nią walczyć. Poprzyj naszą inicjatywę upamiętnienia Żydowskich mieszkańców przedwojennego Konstantynowa Łódzkiego. Przywróćmy temu miastu część jego historii o jakiej zapomniało. 
ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŹ TERAZ!!!
ODTWORZENIE CMENTARZ ŻYDOWSKIEGO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM
POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY!!!